Viru Kirbukas miniboks rent 6,50 EUR/7 päeva*

www / 16. juuli 2019 / Kommentaarid 1

*Pakkumine Virus kehtib 28 päevase lepinguga. Viru Kirbukas on avatud E-R 11-18 (renti ei võeta LP eest). 
Viru Kirbukas on eripäraks palju soome rahvusest kliente kuna Viru Kirbukas asub otse Viru Keskuse ristmikul kust liigub päevas mööda tuhandeid kohalikke inimesi ja turiste.
Sissepääs meie Estonia pst.1 (Meloni Ärikeskus) majja on otse ülekäiguraja ja foori juurest. Samast uksest pääseb ka Dresshouse kleidipoodi ja Eeny Boutique.

Tule sisse trepikoja uksest ja mööda treppi teisele korrusele. Meie aknad avanevad Viru poole. Akendel on näha ka reklaam :-) Ootame sind, meie rendihinnad on kõige soodsamad Tallinnas ja asukoht parim.

Ühistranspordipeatused on kõikjal läheduses ja autoga saab nii maja ette kui ka hoovi parkida. Lähedalasuvates parkimismajades saad soodustusega või lausa tasuta parkida kui sooritad ostu neis parkimismajades nimetatud kauplustest!

Kui soovid veel suurema käidavusega kohta oma asju müüki tuua, et teenida tuhandeid eurosid, tule proovi ka meie Mustamäe Magistrali Kaubanduskeskuses olevat 350 m2 kirbukat, mis on avatud E-L 10-21 ja P 10-19 Magistrali Kirbukas on suurepärane müügikoht- tänu lähedalasuvatele haiglatele, polikliinikutele, koolidele, magalarajoonidele käib meie poes vähemalt 4000 klienti päevas! Sisenevate klientide vool on peatumatu!

NB! Mõlemas kohas saad kasutada oma kaubal sama koodiga hinnasilte! Väga mugav!

Kommentaarid: 1

 • Linda Mark 26. veebr

  KUIDAS MINU LAENU SELLEST SUUREST FIRMAST sain

  Tere, mu kallid inimesed, ma olen Linda McDonald, kes elab praegu Austinis Texases, USA-s. Olen praegu kolme lapsega lesk ja olin 2018. aasta aprillis finantsseisundis ummikus ning mul oli vaja refinantseerida ja arveid maksta. Proovisin leida laenu erinevatelt nii era- kui ka korporatiivsetelt laenufirmadelt, kuid mitte kunagi eduga. Enamik panku lükkas mu krediidi tagasi, ärge täiel rinnal saamas neid hoodlumeid, kes kutsuvad neid omaraha laenuandjaks - nad on kõik pettused, nad tahavad ainult teie raha ja te ei kuule neilt enam, et nad on seda mulle kaks korda teinud, enne kui ma kohtusin hr David Wilsoniga. Kõige huvitavam osa on see, et minu laen kanti mulle üle 74 tunni jooksul, seega soovitan teil pöörduda hr Davidi poole, kui olete huvitatud laenu saamisest ja olete kindel, et saate talle õigel ajal tagasi maksta, võite temaga ühendust võtta e-posti teel ……… (davidwilsonloancompany4@gmail.com) Krediidikontrolli pole, ükski 2-protsendise intressimäära ja parema tagasimakseplaaniga krediidireisija pole Kui peate laenutagatise saamiseks võtma ühendust mõne ettevõttega, pöörduge täna laenu saamiseks hr David Wilsoni poole

  Nad pakuvad igasuguseid laenukategooriaid

  Lühiajaline laen (5_10 aastat)
  Pikaajaline laen (20_40)
  Meedia tähtajaline laen (10_20)
  Nad pakuvad laenu nagu
  Kodulaen ............., ärilaen ........ Võlalaen .......
  Õppelaen .........., ettevõtluse alustamise laen
  Ettevõtluslaen ......., ettevõtte laen .............. jne
  E-post .......... (davidwilsonloancompany4@gmail.com)
  Kui tegemist on finantskriisi ja laenuga, siis on David Wilsoni laenude finantseerimine just see koht, kuhu minna. Palun öelge talle, et ma proua Linda McDonald juhendab teile õnne ................... ....

Lisa kommentaar

Email again: