-MIDA KIRJUTADA HINNASILDILE?

1. Kliendinumber (telefoni teel kohta broneerides saad endale kliendinumbri. Selle märgid hinnasildile- kindlasti lisa numbri ette B, mis tähistab boksimüüki). Kliendinumber ja müügikoha number on erinevad (kliendinumbri kasutamine hinnasiltidel võimaldab kliendil müügiperioodi lõpus oma müügikohta vajadusel muuta ja annab võimaluse ka hiljem samade hinnasiltidega jälle müüma tulla (silte ei pea vahetama).
2. Toote müügihind (selle summa saad müüdud asja eest kätte).
3. Info toote võimaliku vea kohta (kui näiteks pluusis on auk, siis pane see kirja- klient ostab vigase toote teades sellest, vastasel juhul võib ta hiljem sulle pretensiooni esitada.
4. Toote kirjeldus (see välistab, et toode müüakse teise toote hinnasildiga juhul kui sildid peaksid küljest tulema ja vahetusse minema).
5. Järjekorranumber tootele oma nimekirjast (siis saad pidada täpset arvestust, mis müüdud on- anname peale müügiperioodi lõppu müüdud asjade hinnasildid sulle tagasi).

Kui tood asjad müügile järgmisel korral, ei pea sa panema uusi hinnasilte juba müügisolnud asjadele! Meie poes on igal kliendil oma isiklik kliendinumber mida saab kasutada korduvalt!

Hinnasildi näidis.

B1370 Hind 5 EUR
Laste valge jope suurus 86
Tasku katki
nr.1

Kui soovid, saad ise oma hinnasildid kodus välja printida.
Selleks ava
excel fail SIIT fail ja toimi järgmiselt:
-lae kõigepealt fail alla oma arvutisse ja salvesta (ära püüa täita faili otse veebilehel- selleks puudub juurdepääs);
-lisa Tooteregistri lehele paremale ülaosasse kollasesse kasti oma kliendinumber ehk lepingu number mille said kauplusest (kliendinumber on personaalne ja seda kasutad ainult sina, saad ka tulevikus sama numbriga asju müügile tuua);
-koosta nimekiri toodetest koos lisainfo ning hindadega (hinna lahtrisse märgi ainult number, EUR lisandub automaatselt, ära jäta hinna lahtrit tühjaks muidu tuleb sinna hinnasiltide väljaprindis null);
-Tooteregister ja Hinnasildid on ette valmistatud 100-le tootele, kui sul on rohkem asju, palun lisa puuduvad read ja hinnasildid ise juurde (hinnasiltide lisamisel tuleb kopeerida toote number, tooteinfo ja hind vastavalt Tooteregistri realt);
-salvesta fail, siis saad sama nimekirja kasutada ka järgmisel korral kui tood oma asju müügile;
-prindi tooteregister välja ja too kaasa Kirbukasse, lisame selle sinu Müügikoha rendilepingule;
-prindi hinnasildid välja (hinnasiltide leht on seadistatud A4 horisontaalasendis lehele kuid palun vaata enne printimist eelvaadet- erinevate seadmetega võib olla vajalik seadistuste muutmine), soovitame kasutada paksemat paberit, et sildid katki ei läheks;
-lõika hinnasildid välja ja kinnita oma toodetele (võid kasutada klammerdajat, lõnga või nööri koos nõelaga, augustada sildid ja kinnitada nööriga, kleepida sildid kleepsule, printida välja kleepsupaberile vms.).

KAUPLUSES NIMEKIRJA JA SILTE VÄLJA PRINTIDA EI SAA.

KODULEHELT ALLALAETAVATE SILTIDE KASUTAMINE EI OLE KOHUSTUSLIK- VÕID SILDID TEHA KA OMA ÄRANÄGEMISE JÄRGI OMA ARVUTIFAILIS VÕI NÄITEKS PAPITÜKIKESTELE JA KÄSITSI. NIMEKIRJA KOOSTAMINE ARVUTIS EI OLE KOHUSTUSLIK. TEE NII NAGU SULLE ON MUGAVAM. SILDID PEAVAD OLEMA HÄSTI LOETAVAD JA TUGEVAD.

KUI SA EI SOOVI SILTE KODUS ASJADELE PANNA, SAAD SEDA TEHA KA KAUPLUSES KOHAPEAL- ANNAME SULLE TASUTA KASUTADA KLEEPSURULLI, KÄÄRID, PASTAKA JA KLAMMERDAJA. RENDIME KA HINNAPÜSTOLIT JA MÜÜME PLASTIKUST HINNASILTIDE KINNITUSRIBASID.

-MILLINE HIND ASJADELE MÄÄRATA?

Hinna määramisel ära palun lähtu sellest kui kallis asi sinule oli või on vaid mõtle- millise hinnaga sa ise oleksid valmis seda ostjana ostma. Poed on kaupa täis ja igal pool on palju sooduspakkumisi. Ostjad tahavad asja, mis on atraktiivne- hinna või millegi muu poolest.
Reeglina lähevad väga hästi kaubaks moodsad, terved, kulumisjälgedeta tuntud kaubamärkidega asjad, mille hind on vähemalt 50% odavam tavahinnast. Kes soovib saada suuremat hinda, peaks arvestama sellega, et kõrgemat hinda maksavad kliendid hooajakauba eest hooaja alguses.
Kui näed, et oled hinnanud oma asjad liiga kõrgelt, saad alati panna oma boksi soodustuse sildi.