MÜÜGITOP                 MINIBOKSID                PIKK STANGE        VÄIKESED RIIULID     STANGE SUUR RIIUL

MAGISTRALI KIRBUKAS HINNAKIRI

Magistrali Kirbukas on mitmes eri suuruses ja erineva hinnaga müügikohad. Kõige soodsam nädala hind* kehtib 4 nädalasele müügiperioodile. 

*Ühe eseme riputuskohtade, aknakohtade ja vitriinikohtade ning vitriinialuste nädala hind ei sõltu müügiperioodi pikkusest. Ühe eseme müügikoha leping lõppeb selle eseme müümise korral ja uut asja tühjaks jäänud kohale tuua ei saa. 

***Asjad tohib paigutada ainult oma müügikoha SISSE (ülemisest äärest võivad asjad välja ulatuda kuni 30 cm ja eest kuni 10 cm. Kastide ja aluste ülemisest servast võivad asjad välja ulatuda kuni 10 cm. Müügikoha külgedele ja otstele asju riputada ei tohi. Reeglite rikkumisel lisandub rendisummale vähemalt 50% või eraldi müügikoha renditasu- olenevalt asjade kogusest).  


***Magistrali Kirbukas arvestatakse maksete ja väljamaksete pangakulude hüvituseks ja müügitasuks kokku 4% müüdud asjade summast!

Müüdud kauba eest makstakse raha välja müügiperioodi lõpus sularahas või ülekandena. Palume tulla müüdud asjade eest saadavale rahale ja müümata asjadele järele lepingus määratud müügiperioodi lõpetamise päeval või teatada ette kui soovite pikendada ja tulete mõnel muul päeval. Lisapäevad on tasulised.

*Pikendades 1 päeva kaupa jagatakse 1 päeva hinna saamiseks 7 päevase müügiperioodi hind 7:ga


Too sina ka oma asjad siia müüki ja teeni raha!

Broneerimiseks helista 58583488 või saada meil SIIT 

Vaata kui palju teenisid teised oma asjade müügiga SIIT  ja SIIT


 MAGISTRALI KIRBUKAS MÜÜGIKOHAD
 

FOTOL VASAKUL MINIBOKS 5 RIIULIGA: KÕRGUS 1,7M, LAIUS 0,6M, SÜGAVUS 0,5M
FOTOL PAREMAL MINIBOKS 2 RIIULIGA: KÕRGUS 1,7M, LAIUS 0,6M, SÜGAVUS 0,5M (STANGE KÕRGEL) FOTOL MINIBOKS 3 RIIULIGA:  KÕRGUS 1,7M, LAIUS 0,6M, SÜGAVUS 0,5M (STANGE MADALAL)


FOTOL VASAKUL
 STANGE: KÕRGUS 1,5M, LAIUS 0,7M (STANGE KOHAL ON RIIUL 0,7M X 0,4M)
FOTOL PAREMAL SUUR RIIUL: KÕRGUS 1,5M, LAIUS 0,8M, SÜGAVUS ALL 0,5M JA SÜGAVUS ÜLEVAL 0,4MFOTOL LASTEBOKS: KÕRGUS 1,5M, LAIUS 0,8M, SÜGAVUS ALL 0,5M JA SÜGAVUS ÜLEVAL 0,4M


FOTOL PIKK STANGE: KÕRGUS 1,5M, LAIUS 1,5M  (STANGE KOHAL ON RIIUL 1,5M X 0,4M FOTOL PUUDUB)

                
FOTOL VÄIKE RIIUL: LAIUS 0,9M, SÜGAVUS 0,4M (FOTOL NÄHA 5 VÄIKEST RIIULIT)


FOTOL VÄIKE KAST: LAIUS 0,42M, SÜGAVUS 0,33M (FOTOL 2 KASTI)
 

      
FOTOL ALUS VITRIINIS: LAIUS 25 CM X 35CM  (FOTOL 2 ALUST, PUNASEL KINNITUSED SÕRMUSTELE JA KÕRVARÕNGASTELE, VALGEL KINNITUSED KAELAKEEDELE- NENDE ALUSTE SISSE VÕIB PAIGUTADA KA NÄITEKS TEHNIKAT, PARFÜÜME VMS. ASJADE KÕRGUS MAX 10CM)


FOTOL MINIKAST MIS ASUB KASSAS LAUAL: LAIUS 29CM X 19CM, KÕRGUS 12CM. SOBIB VÄIKESTE ASJADE MÜÜGIKS. ASJADE KÕRGUS KASTIS VÕIB OLLA MAX 22 CM)Lisateenuste hinnad:

-Asjade kokkupanek või ümbertõstmine ühelt müügikohalt teisele (kuni 20 eset) kaupluse töötaja poolt maksab 5 eur (asjade kokkupanekul lisandub 150 L koti hind 1 eur/tk). Kokkupandud asjade koti hoidmise tasu on 1 eur/päevas. Asjad pannakse kokku kas kliendi palvel või juhul kui müügiperiood on lõppenud, klient pole asjadele järele tulnud ja asjade müügist saadav tulu ei kata müügikoha tasu. Kokkupandud asju hoitakse vastavalt lepingule 7 päeva, peale seda on kauplusel õigus asjad annetada või realiseerida oma äranägemise järgi saadud raha kliendile väljastamata.

* Müügikoha leping pikeneb automaatselt juhul kui klient pole asjadele järele tulnud ja asjade müügist saadav tulu katab müügikoha tasu. 

-Turvaelementide rent 0,10 eur/ ühekordne paigaldus (müüdud asjade elemente uuesti kasutada ei saa), saadaval on ka turvakleebised.

-Toodete nimekirja ja hinnasiltide väljaprint või koopia A4 lehel 1 eur/leht. Papist hinnasildid koos kinnitusnööriga 2 eur/15 tk. Kauplus pakub tasulise teenusena ka hinnasiltide kinnitamist kaubale kliendi loetava ja selgelt arusaadava nimekirja alusel 0,20 eur/1 ese.

 *Kõige soodsam on kliendil kodus hinnasildid ise valmistada või välja printida ning asjadele kinnitada.

-Müügikoha korrastamine kaupluse töötaja poolt kliendi palvel maksab 5 eur/ 1 kord. Iga klient koristab ja korrastab tavajuhul oma müügikohta ise. Tühjad karbid, kastid, paberid ja pakendid tuleb kliendil ise oma müügikohalt ära viia. Kaubanduskeskuse fuajeesse ja prügikastidesse neid visata ei tohi! 

-Kliendi soovil müügikohast või tootest foto FB kontole ülespanek maksab 1 eur/1 ese 1 kord (uutest tulijatest ja huvipakkuvamatest toodetest tehakse kaupluse omal valikul fotosid tasuta).


-Müüdud asjade arvestamine ning raha väljamaksmine müügiperioodi keskel 6 eur/ 1 kord (lepingujärgselt kuulub müüdud asjade eest raha väljamaksmisele müügiperioodi lõpus).
-Asjade väljaostu hinnapakkumise koostamise teenus 2 eur/ kuni 10 asja (arvestatakse juhul kui pakkumine ei lõpe asjade väljaostuga).

Hinnakiri kehtib alates 01.10.2020 kuni pole teatatud uutest hindadest (info avaldatakse kodulehel, FB lehel ja kaupluses kohapeal).

***Magistrali Kirbukas on Tallinna kõige laiemad müügikohad ja kõige parem ülevaade müügisaalist (riiulitest saab üle vaadata). Hinna ja pinna suhe on kliendi jaoks kõige soodsam! 

***Magistrali Kirbukas on ka Tallinna kõige pikemad lahtiolekuajad (E-L 10-20 ja P 10-18), kokku 70 tundi nädalas!

***Magistrali Kirbukas saate igal nädalal umbes 35 tundi rohkem müügiaega võrreldes mõne teise kirbukaga!

***Külastatavuse poolest on Magistrali Kirbukas kõige parem müügikoht: iga päev käib meie kaupluses vähemaltt 3000 ostjat.

***Magistrali Kirbukas on ainuke kirbukas, mis tegutseb suures kaubanduskeskuses suurel pinnal (ca 350 ruutmeetrit)!


Too sina ka oma asjad siia müüki ja teeni raha! 

Broneerimiseks helista 58583488 või Saada meil SIIT


Vaata kui palju teenisid teised oma asjade müügiga SIIT  ja SIIT


Tule sisse peauksest (fotol) või küljeuksest (fotost paremal all). Parkida saad mõlema ukse ette ja ka katusele. Küljeuksest sisenedes saad otse null korrusele kus asub Kirbukas (eskalaatori juures).


Magistrali Kirbukas asub eskalaatori taga.

.Magistrali Kirbukas annab tasuta müügikoha VIP klientidele kes reklaamivad meie kauplust oma sotsiaalmeediakanalites.