Ootame sinu talveasju müüki!

www / 19. jaanuar 2022

Kui sul on kapis talveriideid, talvejalatseid, talviseid spordivahendeid ja sa neid enam ei kasuta siis too müüki ja teeni raha!
Magistrali Kirbukas saad rentida endale erinevas suuruses riiuleid, stangesid, kaste, ühe asja kohti.

Kallimate asjade müügiks soovitame ühe asja kohta üleval seinal või riiuli otsas otse kassa vastas (saadaval on ka ühe asja kohad tagapool). Ühe asja koht garanteerib selle, et seda asja näevad ka need, kes niisama ridade vahel jalutavad kuna müüdav ese lihtsalt hakkab kohe silma.

Näide 1 asjade müük müügiboksis: klient tõi müüki 9 jopet ja mantlit ja need kõik müüdi 1 nädala jooksul. Kuidas tal nii hea müük oli? Põhjus selles, et kõik need riided olid kvaliteetsete firmade kaup ja hinnad pani ta asjadele vahemikus a 25-50 eur. Ta ei küsinud liiga palju ja ei pannud asju liiga palju stangele (neid riideid oli stangel hea liigutada ja lähemalt uurida).

Näide 2 asjade müük ühe asja kohal: klient tõi müüki kasuka müügihinnaga 350 eur ja rentis 1 asja müügikoha seinal üleval. See kasukas müüdi ära kuuendal müügipäeval. Miks kasukas müüdi nii ruttu? Sellepärast, et see oli kassa juures seinal üleval ja kõik möödujad nägid seda. Kasukas oli ilus ja hea hinnaga. See klient tõi kohe ka järgmise kasuka müüki.

Inimesed soovivad osta häid asju aga nad ei soovi maksta nende asjade eest sama hinda kui tavapoes. Mõni väga ilus asi võib ära minna tõesti isegi kallimalt kui tavapoes, aga see on erand. Küsida ju võib ka kallimat hinda, aga siis peaks arvestama, et asju ei müüda kiiresti ja ilmselt tuleks teha mingil hetkel ikkagi allahindlus kui on soov asjad ära müüa.

#asjadmüüki #kirbukas #komisjonipood #teeniraha #ekirbukas

Lisa kommentaar

Email again: