Magistrali Kirbukas nüüd ka pakiautomaadi kaugusel! Saada oma asjad müüki! Telli kaup koju!

www / 23. märts 2020

UUDIS!

Magistrali Kirbukasse saate oma asjad nüüd müügiks saata ka posti teel: Magistrali Kaubanduskeskuse pakiautomaat aadressil Sõpruse pst. 201 Tallinn, saajaks Magistrali Kirbukas tel.58583488
Magistralis asuvad Itella ja Omniva pakiautomaadid.

Kuidas?

1. Helista Magistrali Kirbukasse tel.58583488, küsi endale kliendikood ja broneeri koht, saad kohe ka info müügikoha/müügiperioodi hinna kohta ning arveldusarve numbri kuhu rendisumma üle kanda. Kui sul on meiliaadress, saadame sulle ka lepingu, mille palume täita ja ühe eksemplari koos kaubaga tagasi saata.

2. Maksa kodus rent Müügimarket OÜ pangaarvele A/a Swedpank EE862200221056200303 (info leiad ka meie kodulehelt www.kirbukastallinnas.ee), lisa selgitusse oma kliendikood.

3. Tee valmis ja kinnita kodus oma asjadele hinnasildid (kliendikoodi said kauplusest, hinnad mõtle ise). Tee toodete nimekiri ja lisa sinna kindlasti oma kliendikood, nimi ja tel.nr.

4. Paki asjad, lisa pakki ka allkirjastatud lepingu 1 eksemplar ja toodete nimekiri ning saada pakk Magistrali Kaubanduskeskuses olevasse pakiautomaati. Saatmiskulud maksad sina.

5. Helista ja uuri kas kaup on kohal.

6. Peale müügiperioodi lõppu teeme sulle ülekande müüdud asjade eest ja soovi korral saad ka müügiperioodi pikendada. Kui pikendada ei soovi, saadame müümata asjad sulle tagasi. Saatmiskulud maksad sina.

Asjade pakiautomaadist toomise ja müügilepaneku teenus maksab 5 eur.
Müüdud asjade summast arvestatakse 3% kauplusele müügitasuks.
Turvaelementide rent maksab 10 senti 1 plastikturvaelement või turvakleebis (peale asja müüki uuesti kasutada ei saa),


Lisa kommentaar

Email again: