Kasutatud asjade müük, see on nii lihtne!

www / 18. september 2020

Et kodu oleks korras, soovitavad asjatundjad vähemalt kaks korda  aastas oma kapid üle vaadata: kevadel ja sügisel.
Väga mõistlik oleks suur kappide korrastus teha just praegu enne külmade tulekut.

Septembrikuus pane kokku soojade riiete ning -jalatsite müügikott. Algava jaheda hooaja kauba eest saad praegu parima hinna! Kauplustes pole veel selliste kaupade allahindlused alanud ja kui sa paned oma asjad mõistliku hinnaga müüki leidub neile kindlasti ostjaid!

*Kõigepealt vaata üle kõik soojad riided ning jalatsid mis sul panipaikades on- proovi, kas suurus on endiselt sobiv ja mõtle millises olukorras mida ja millega koos sa kanda kavatsed. Kui leiad mõne asja mis pole enam mugav või ei tundu enam ilus/ moodne või mida sa pole mitu aastat kandnud, siis see pane kohe müügi jaoks kõrvale. Pole mõtet mõelda, et äkki kunagi ....... Ilmselt seda ei juhtu, sest mood muutub kiiresti ja kauplustes asjadest puudus pole :-)
Lase ka oma lastel kõiki oma algava hooaja riideid ning jalatseid proovida ning tee otsuseid asjadest loobumiseks ilma liigsetesse emotsioonidesse laskumata.
Kui on väike ja ebamugav, siis kotti ära, kui ei meeldi, siis ka kotti ära :-) 
Mida vähem asju kapis seda kiiremini leiad kõik vajamineva üles :-). 
Luba endale vahetevahel uusi asju ja kodu, mis pole asjadega üle kuhjatud! 

Peale riiete, kottide ning jalatsite on sul kindlasti veel igasuguseid muid asju mida võiksid kodunt müüki ära viia. Läbiloetud raamatud, ajakirjad. Mõned nõud vms. võiks aeg- ajalt välja vahetada uuemate vastu- kodu remontides ja sisustades vahetatakse värve, tekstuure, jms- tihti ei sobi vanad asjad enam uude ümbrusesse.
Vaheta ära kasvõi diivanipadi, kardinad või hommikuse kohvi tassid- kohe tunned, et tekib inspiratsioon veel suuremateks tegudeks.
Tee oma kodu veel ilusamaks! 

Korja kokku mänguasjad millega lapsed enam ei mängi, lauamängud, spordivahendid jms.

Kindlasti saad kokku mitu suurt kotitäit asju- muuda need Magistrali Kirbukas rahaks!
Teeni endale lisaraha: too aastas mitu korda üleliigsed asjad müüki.
Ära viska oma korralikke asju ära :-)
 
Keskmine neljaliikmeline perekond võiks teenida iga kord oma üleliigseid asju müüki viies Magistrali Kirbukas mitusada või isegi -tuhat eurot. Minge selle raha eest kasvõi reisile!

Lase oma lastel niimoodi ise taskuraha teenida. Las nad saavad ise otsustada mida ära viia ja mida teenitud raha eest osta. Mõni laps soovib raha annetada heategevuseks :-) Miks mitte.

*Kui müügikott on kokku pandud, helista Magistrali Kirbukasse 58583488 ja broneeri endale müügikoht (sulle antakse ka kliendinumber). Meie kaupluses on erineva suurusega müügikohad ja sa saad kohapeal endale meelepärase valida. 
Hinnasildid võid kohe kodus külge panna, siis pole vaja kaupluses oma aega raisata. Tood vaid asjad kohale ja sätid müügikoha valmis.

Magistrali Kirbukas on lihtsalt leitav- asub suures Magistrali Kaubanduskeskuses, autoga saad sõita maja ette ja parkimine on kellaga 2 tundi tasuta. Osad ei tea, et ka katusel on parkla :-).

Päris uute asjade ostmise asemel võid ise ka kirbukas ringi vaadata- soodsa hinnaga leiad kindlasti endale midagi toredat. Eelista kvaliteetset vastupidavat kaupa!  

Oma tarbeks ostetud asjade müük on tulumaksuvaba! 

Lisa kommentaar

Email again: