MÜÜGIKOHA KASUTAMISE TINGIMUSED JA INFO

MAGISTRALI KIRBUKAS on avar 350m2 iseteeninduskirbukas!
Igaüks võib siin rentida endale sobivas suuruses koha ja tuua oma asjad müüki (alaealised peavad lepingut sõlmima tulema koos täiskasvanuga)!
Magistrali Kirbukas on umbes 300 erineva suurusega müügikohta!
Parim hinna, pinna ja lahtiolekuaegade suhe kliendi jaoks!
Oleme avatud 70 tundi nädalas E-L10-20 P10-18
Vähemalt 3000 klienti päevas!

Hinnasildid võib teha kodus käepäraste vahenditega ja kinnitada nööri, klammerdaja vms.
Kui sa ei tee hinnasilte kodus, saad kaupluses tasuta kasutamiseks teibirulli, käärid, pastaka, klammerdaja. Müügil on ka papist hinnasildid koos nööridega.
Rendime ja ka müüme hinnasildipüstolit ning sildikinnitusniite kahes mõõdus.
Kaupluses saab tasuta kasutamiseks riidepuud, rentida plastikust turvaelemendid ja osta turvakleepsud.


KAUPADE VÄLJAPANEKU, MÜÜGIKOHA KORRASOLEKU, KAUPADE KASUTUSOMADUSTE, HINNAINFO JM.S EEST VASTUTAB KLIENT ISE. KAUBA MÜÜJAKS ON KAUBA OMANIK, KAUPLUS ON MÜÜGITEHINGU VAHENDAJA ROLLIS.

MÜÜGILETOODUD ESEMED PALUME PAIGUTADA AINULT OMA MÜÜGIKOHALE (müügikoha ülemisest servast võivad asjad välja ulatuda 30 cm, eest 10 cm, külgedele ja servadele asju riputada ei tohi). VÄLJASPOOLE OMA MÜÜGIKOHTA PAIGUTATUD KAUBA EEST ARVESTATAKSE LISAKS ERALDI KOHATASU või lisatakse rendisummale 50%.

PEALE MÜÜGIPERIOODI LÕPPU PANEB KLIENT ISE OMA ASJAD KOKKU KONTROLLIDES, ET VÕTAB KAASA KÕIK ENDALE KUULUVAD MÜÜMATA ESEMED. KAUPLUSESSE UNUNENUD MÜÜMATA ESEMEID HOIAME 7 PÄEVA, SEEJÄREL EI KUULU NEED ENAM KLIENDILE TAGASTAMISELE.

MÜÜDUD KAUPADE HINNASILDID TAGASTATAKSE KLIENDILE MÜÜGIPERIOODI LÕPUS. KUI KLIENT ON NUMMERDANUD HINNASILDID VASTAVUSES OMA NIMEKIRJAS TOODUD ESEMETE NUMERATSIOONIGA, SAAB TA MÜÜDUD TOOTED NIMEKIRJAS MÄRGISTADA JA NÄEB MITU ASJA VEEL MÜÜMATA ON.

MÜÜDUD TOODETEST KAUPLUS NIMEKIRJA EI KOOSTA. MÜÜDUD KAUPADE EEST RAHA MAKSTAKSE PEALE MÜÜGIPERIOODI LÕPPU RENTNIKU KARPI KOGUNENUD HINNASILTIDE ALUSEL KASSAST SULARAHAS VÕI ÜLEKANDENA.
NÄDALAVAHETUSEL TAVAJUHUL SULARAHA VÄLJAMAKSEID EI TOIMU, TEEME ÜLEKANDE. ÜLE 500 EUROSTE VÄLJAMAKSETE KORRAL PALUME ARVESTADA, ET KASSAS EI OLE NII SUURT KOGUST SULARAHA JA TEHAKSE ÜLEKANNE PANGAKONTOLE.

KIRBUKA TÖÖTAJAD TEEVAD KÕIK ENDAST OLENEVA, ET MÜÜGILETOODUD KAUP SÄILIKS KUID JUHUL KUI MIDAGI KAOB VÕI LÄHEB KATKI, SIIS KIRBUKAS EI KOMPENSEERI KAHJU EI RAHALISELT EGA KA RENDI AJAGA. ENNE ASJADE MÜÜGILETOOMIST KAALU HOOLEGA, KAS OLED VALMIS VÕTMA RISKI, ET ASI KAOB VÕI LÄHEB KATKI.

PARAKU ON OSTJAID, KES PANEVAD MÜÜGILOLEVA KAUBA PEALE VAATAMIST JA PROOVIMIST VALESSE MÜÜGIKOHTA. PARAKU ON KA INIMESI, KES SUHTUVAD HOOLETULT MÜÜGILETOODUD ASJADESSE (LAPSED MÄNGIVAD MÜÜGILETOODUD ASJADEGA VMS.) JA KIRBUKA TÖÖTAJAD KAHJUKS EI SUUDA KÕIKI JÄLGIDA.

ASJADE VARGUSE KORRAL ESITAB IGA ASJA OMANIK ISE AVALDUSE POLITSEILE (avaldust saab esitada ka meili teel).

VÄGA VÄÄRTUSLIKKE ASJU, VÄGA SUURI ASJU, KITSALE SIHTGRUPILE MÕELDUD ASJU ON MÕISTLIKUM MÜÜA NÄITEKS HOOPIS KUULUTUSTE VAHENDUSEL. KALLIMATE ASJADE MÜÜKITOOMISE SOOVI KORRAL PALUME KONSULTEERIDA MÜÜJAGA- VÕIMALIK ON ASJADE MÜÜK VITRIINIS SEINAL, VAATEAKNAL (ERIHINNAGA KOHATASU).

MAGISTRALI KIRBUKA LAHTIOLEKUAJAD ON VASTAVUSES MAGISTRALI KESKUSE LAHTIOLEKUAEGADEGA. PIKKADE PÜHADE PERIOODIL VÕIVAD OLLA LAHTIOLEKUAEGADES MUUDATUSED- PALUN KÜLASTAGE MEIE FB KONTOT- SEALT LEIATE TÄPSEMA INFORMATSIOONI.

MAGISTRALI KIRBUKAS ON SULETUD TAVAJUHUL AINULT 01. JAANUARIL JA 25. DETSEMBRIL! PÜHADE PERIOODIL VÕIVAD OLLA LAHTIOLEKUAJAD 1-3 TUNDI LÜHEMAD!

KALLID KLIENDID! KUI NÄETE FB FOTODEL ASJU, MIDA SOOVITE OSTMA TULLA, SIIS PALUN HELISTAGE ENNE KAUPLUSESSE TULEKUT JA VEENDUGE, ET SOOVITUD ESEMED ON MÜÜMATA NING KAUPLUSES ALLES. MÜÜDUD KAUPADE FOTOSID EI OLE VÕIMALIK VEEBIST MAHA VÕTTA MÜÜGI HETKEL!

Lisaks kohalikele püsiklientidele külastavad Magistrali Kirbukat kliendid muudest linnaosadest ja väljastpoolt Tallinna osaliselt tänu sellele, et Magistrali Kaubanduskeskuse taga on Eesti suurim haigla ja polikliinik. Otse keskuse ees peatuvad paljud ühistranspordiliinid. Autodele on parkla katusel ja kahel pool maja (pane parkimiskell).
Magistrali Kirbuka reklaamid on pidevalt suurtes väljaannetes mida loevad inimesed terves riigis ja ka välismaal. Näiteks hiljuti olid reklaamid: Kroonikas, ajakirjas Naised, ajalehes Eesti Ekspress, ajalehes Eesti Päevaleht, TV kavas, Nipiraamatus, ajalehes Äripäev lisaks reklaamile ka suur poolel lehel avaldatud artikkel (ka venekeelses), ajakirjas Buduaar, Perekoolis, linnaosade lehtedes, infoportaalides jne. Magistrali kirbukas saab pidevalt uusi kliente!

Too oma asjad müüki ja teeni raha!
Broneerimiseks helista 58583488 või Saada meil SIIT