Miks üldse asju müüki tuua? Mida müüki tuua?

Et kodu oleks korras, ruumi rohkem olemiseks ja hea energia liikumiseks, soovitavad asjatundjad vähemalt kaks korda aastas teha oma kodus suurpuhastuse ja ka kapid üle vaadata.
Kõige mõistlikum on seda teha kevadel ja sügisel.

Lisaks sellele, et vabaned ebavajalikest esemetest saad sa nende asjade müügist ka RAHA!
Niisama pole mõtet häid asju ära visata- tee head ja müü asjad soodsa hinnaga neile kes osta soovivad! Sinu jaoks ebavajalik asi võib olla kellegi jaoks suurim unistus!

Külmade tulekul pane kokku soojade riiete ning -jalatsite müügikott. Algava jaheda hooaja kauba eest saad praegu parima hinna! Kauplustes pole veel selliste kaupade allahindlused alanud ja kui sa paned oma head asjad mõistliku hinnaga müüki leidub neile kindlasti ostjaid!

*Kõigepealt vaata üle kõik soojad riided ning jalatsid mis sul panipaikades on- proovi, kas suurus on endiselt sobiv ja mõtle millises olukorras mida ja millega koos sa kanda kavatsed. Kui leiad mõne asja mis pole enam mugav või ei tundu sulle enam sobiv ja sa pole seda mitu aastat kandnud, siis see pane kohe müügi jaoks kõrvale. Pole mõtet mõelda, et äkki kunagi ....... Ilmselt seda ei juhtu, sest mood muutub kiiresti ja kauplustes asjadest puudus pole :-)
Lase ka oma lastel kõiki oma algava hooaja riideid ning jalatseid proovida ning tee otsuseid asjadest loobumiseks ilma liigsetesse emotsioonidesse laskumata.
Kui on väike ja ebamugav, siis kotti ära, kui ei meeldi, siis ka kotti ära :-)
Mida vähem asju sul kapis on seda kiiremini leiad kõik vajamineva üles :-).
Luba endale vahetevahel uusi asju ja kodu, mis pole asjadega üle kuhjatud!

Peale riiete, kottide ning jalatsite on sul kindlasti veel igasuguseid muid asju mida võiksid kodunt müüki ära viia. Läbiloetud raamatud, ajakirjad. Mõned nõud vms. võiks aeg- ajalt välja vahetada uuemate vastu- kodu remontides ja sisustades vahetatakse värve, tekstuure, jms- tihti ei sobi vanad asjad enam uude ümbrusesse.
Vaheta ära kasvõi diivanipadjad, kardinad või hommikuse kohvi tassid- kohe tunned, et tekib inspiratsioon veel suuremateks tegudeks.

Oled ostnud uued kotid, ehted ja parfüümid ning vanad on seisma jäänud? Vii müüki!

Korja kokku mänguasjad millega lapsed enam ei mängi, lauamängud, spordivahendid jms.

Kindlasti saad kokku mitu suurt kotitäit asju- muuda need Magistrali Kirbukas rahaks!
Teeni endale lisaraha: too aastas mitu korda üleliigsed asjad müüki.
Ära viska oma korralikke asju ära :-)
 
Keskmine neljaliikmeline perekond võiks teenida iga kord oma üleliigseid asju müüki viies Magistrali Kirbukas mitusada või isegi -tuhat eurot. Minge selle raha eest kasvõi reisile!
Paljud teenivad kirbukas asju müües hästi, vaata SIIT


Lase oma lastel niimoodi ise taskuraha teenida. Las nad saavad ise otsustada mida ära viia ja mida teenitud raha eest osta. Mõni laps soovib raha annetada heategevuseks :-) Miks mitte.

*Kui müügikott on kokku pandud, helista Magistrali Kirbukasse 58583488 või saada meil ja broneeri endale müügikoht (sulle antakse ka kliendinumber). Meie kaupluses on erineva suurusega müügikohad ja sa saad kohapeal endale meelepärase valida.
Hinnasildid võid kohe kodus külge panna, siis pole vaja kaupluses oma aega raisata. Tood vaid asjad kohale ja sätid müügikoha valmis. Hinnasiltide infot vaata SIIT

Magistrali Kirbukas on lihtsalt leitav- asub suures Magistrali Kaubanduskeskuses, autoga saad sõita maja ette ja parkimine on kellaga 2 tundi tasuta. Osad ei tea, et ka katusel on parkla :-).

Päris uute asjade ostmise asemel võid ise ka kirbukas ringi vaadata- soodsa hinnaga leiad kindlasti endale midagi toredat. Eelista kvaliteetset vastupidavat kaupa!  

Oma tarbeks ostetud asjade müük on tulumaksuvaba!

Too oma asjad müüki ja teeni raha!
Broneerimiseks helista 58583488 või Saada meil SIIT

Vaata kui palju teenisid teised oma asjade müügiga SIIT  ja SIIT


KAUBA VÄLJAOST

Ostame valikuliselt UUSI VÕI VÄHEKASUTATUD, SUURT NÕUDLUST OMAVAID KVALITEETFIRMADE riideid, jalatseid, aksessuaare jms. ka kohe välja! Too kott kohale- teeme hinnapakkumise olenevalt asjade kogusest 1-7 päeva jooksul! Asjade läbivaatamise ja hinnapakkumise koostamise teenus on tasuline: 10 asja läbivaatamine maksab 2 eur. See teenustasu tuleb maksta ettemaksuna asjade toomise hetkel (kui pakkumine lõppeb asjade väljaostuga, tagastatakse see teenustasu).

Kui pakkumine sobib, saad raha asjade eest pangakontole või sularahas kohapeal. Kui pakkumine ei sobi, saad oma asjad ära viia. Kindlasti tule asjadele järele 5 päeva jooksul, kauem asju hoida ei ole võimalik. Kuuendal päeval alates hinnapakkumise saamisest asju enam ei tagastata vaid kauplus müüb, annetab või utiliseerib need oma äranägemise järgi ja raha asjade toojale ei maksa.

Enimnõutud on 2-8 aastaste laste kvaliteetsed uued või vähekasutatud õueriided ning -jalatsid tuntud firmadelt. Hästi lähevad kaubaks ka moodsad kvaliteetfirmade riided, jalatsid ning aksessuaarid naistele.
Eriti oodatud on igasugused vanaaegsed originaalsed esemed, kodukaup, ilusad nõud, väiksemad mööbliesemed, uued paksude kaantega ilusad raamatud, jalgrattad, kvaliteetajakirjad jms.

Kauba väljaostu korral pakume kuni kolmandiku kiirmüügihinnast.
Kui soovid oma asjade eest pakutust suurema summa saada, on sul võimalus rentida meilt müügikoht ja müüa siin asju enda poolt määratud hindadega makstes iga müüginädala eest kohatasu ja müügitasu.

Imikute riideid, jalatseid ning muid tarbeid kirbukas tavajuhul välja ei osta- neile on väike nõudlus.
Kasutatud CD-sid, DVD-sid ja tehnikat kirbukas tavajuhul välja ei osta.
Kindlasti ära palun too siia odavat turukaupa, vanamoodsaid, katkiseid, kulunud topilisi korduvalt pestud riided ning jalatseid. Selliseid asju ei sooviks sa ju isegi endale ja oma lastele isegi mitte tasuta saada.

Hinnapakkumise koostamine on tasuline (2 eur kuni 10 asja) juhul kui pakkumine ei lõpe ostu- müügilepingu sõlmimisega!

PALUN VÕTA ARVESSE SEDA, ET PALJUD KAUPLUSED TEEVAD UUTELE ASJADELE SUURI ALLAHINDLUSEID, VALITSEB ÜLEPAKKUMINE! KUI ASJAD POLE VÄGA SOODSAD JA ATRAKTIIVSED, EI SOOVI KLIENDID NEID KIRBUKAST OSTA.

Too sina ka oma asjad siia müüki ja teeni raha!
Broneerimiseks helista 58583488 või saada meil SIIT 

Vaata kui palju teenisid teised oma asjade müügiga SIIT  ja SIIT