Viru Kirbukas miniboks rent 6,50 EUR/7 päeva*

www / 16. juuli 2019

*Pakkumine Virus kehtib 28 päevase lepinguga. Viru Kirbukas on avatud E-R 11-18 (renti ei võeta LP eest). 
Viru Kirbukas on eripäraks palju soome rahvusest kliente kuna Viru Kirbukas asub otse Viru Keskuse ristmikul kust liigub päevas mööda tuhandeid kohalikke inimesi ja turiste.
Sissepääs meie Estonia pst.1 (Meloni Ärikeskus) majja on otse ülekäiguraja ja foori juurest. Samast uksest pääseb ka Dresshouse kleidipoodi ja Eeny Boutique.

Tule sisse trepikoja uksest ja mööda treppi teisele korrusele. Meie aknad avanevad Viru poole. Akendel on näha ka reklaam :-) Ootame sind, meie rendihinnad on kõige soodsamad Tallinnas ja asukoht parim.

Ühistranspordipeatused on kõikjal läheduses ja autoga saab nii maja ette kui ka hoovi parkida. Lähedalasuvates parkimismajades saad soodustusega või lausa tasuta parkida kui sooritad ostu neis parkimismajades nimetatud kauplustest!

Kui soovid veel suurema käidavusega kohta oma asju müüki tuua, et teenida tuhandeid eurosid, tule proovi ka meie Mustamäe Magistrali Kaubanduskeskuses olevat 350 m2 kirbukat, mis on avatud E-L 10-21 ja P 10-19 Magistrali Kirbukas on suurepärane müügikoht- tänu lähedalasuvatele haiglatele, polikliinikutele, koolidele, magalarajoonidele käib meie poes vähemalt 4000 klienti päevas! Sisenevate klientide vool on peatumatu!

NB! Mõlemas kohas saad kasutada oma kaubal sama koodiga hinnasilte! Väga mugav!

Lisa kommentaar

Email again: