KAUBA VÄLJAOST

Ostame valikuliselt UUSI VÕI VÄHEKASUTATUD, SUURT NÕUDLUST OMAVAID KVALITEETFIRMADE riideid, jalatseid, aksessuaare jms. ka kohe välja! Too kott kohale- teeme hinnapakkumise olenevalt asjade kogusest 1-7 päeva jooksul! Asjade läbivaatamise ja hinnapakkumise koostamise teenus on tasuline: 10 asja läbivaatamine maksab 2 eur. See teenustasu tuleb maksta ettemaksuna asjade toomise hetkel (kui pakkumine lõppeb asjade väljaostuga, tagastatakse see teenustasu).

Kui pakkumine sobib, saad raha asjade eest pangakontole või sularahas kohapeal. Kui pakkumine ei sobi, saad oma asjad ära viia. Kindlasti tule asjadele järele 5 päeva jooksul, kauem asju hoida ei ole võimalik. Kuuendal päeval alates hinnapakkumise saamisest asju enam ei tagastata vaid kauplus müüb, annetab või utiliseerib need oma äranägemise järgi ja raha asjade toojale ei maksa.

Enimnõutud on 2-8 aastaste laste kvaliteetsed uued või vähekasutatud õueriided ning -jalatsid tuntud firmadelt. Hästi lähevad kaubaks ka moodsad kvaliteetfirmade riided, jalatsid ning aksessuaarid naistele.
Eriti oodatud on igasugused vanaaegsed originaalsed esemed, kodukaup, ilusad nõud, väiksemad mööbliesemed, uued paksude kaantega ilusad raamatud, jalgrattad, kvaliteetajakirjad jms.

Kauba väljaostu korral pakume kuni kolmandiku kiirmüügihinnast. Kui soovid oma asjade eest pakutust suurema summa saada, on sul võimalus rentida meilt müügikoht ja müüa siin asju enda poolt määratud hindadega makstes iga müüginädala eest kohatasu ja müügitasu.

Imikute riideid, jalatseid ning muid tarbeid kirbukas tavajuhul välja ei osta- neile on väike nõudlus.
Kasutatud CD-sid, DVD-sid ja tehnikat kirbukas tavajuhul välja ei osta.
Kindlasti ära palun too siia odavat turukaupa, vanamoodsaid, katkiseid, kulunud topilisi korduvalt pestud riided ning jalatseid. Selliseid asju ei sooviks sa ju isegi endale ja oma lastele isegi mitte tasuta saada.

Hinnapakkumise koostamine on tasuline (2 eur kuni 10 asja) juhul kui pakkumine ei lõpe ostu- müügilepingu sõlmimisega!

PALUN VÕTA ARVESSE SEDA, ET PALJUD KAUPLUSED TEEVAD UUTELE ASJADELE SUURI ALLAHINDLUSEID, VALITSEB ÜLEPAKKUMINE! KUI ASJAD POLE VÄGA SOODSAD JA ATRAKTIIVSED, EI SOOVI KLIENDID NEID KIRBUKAST OSTA.

Too sina ka oma asjad siia müüki ja teeni raha!
Broneerimiseks helista 58583488 või saada meil SIIT 

Vaata kui palju teenisid teised oma asjade müügiga SIIT  ja SIIT