TULE OSTMA- IGA PÄEV PALJU UUT KAUPA! 

Taaskasutus on populaarne ja loodust säästev elustiil. Kes tahab odavalt soetada endale uue ja moodsa garderoobi ja on valmis kandma teiste inimeste poolt müükitoodud, tihti täiesti uusi ja veel poe hinnasiltidega esemeid, leiab meie poes ennast tõelisest ostuparadiisist. Paljud püsikliendid on öelnud, et nad on meie poest sõltuvuses.
Siit leiad riideid, jalatseid, natuke antiiki, kodukaupu, tehnikat, raamatuid, palju lastekaupu (turvatoole, söögitoole, rattaid, kärusid, mänguasju jne), isegi väärismetallist ehteid, parfüüme, kotte, spordikaupu, kirjatabeid jne. Kes ei soovi osta kasutatud kaupu, siis meie tootevalikus on ka palju uut kaupa otse hulgiladudest ja hinnad on soodsad.

Mõned näited supersoodsatest leidudest: Versace teksad 4 EUR, laste jalgratas 7 EUR, Hillfigeri uus sulejope 50 EUR, Prada kingad 6 EUR, Lenne uus kombekas 5 EUR, ABC Design vanker koos käruosa ja kilega 23 EUR, Lloyd meeste kingad 5 EUR, uued Crocsid selle aasta mudel 5 EUR, Muumi multikate DVD-d 1 EUR, turvahäll beebile 5 EUR, Villeroy & Boch antiikvaagen 2 EUR, uus pehmest nahast jakk naistele 5 EUR, ülekullatud söögiriistade komplekt 12-le inimesele väärispuidust kohvris 50 EUR, Cerruti parfüüm 100 ml paar korda kasutatud 10 EUR jne.

Valik Kirbukasse müügiletoodud kaubast koos hindade ja lisainfoga meie FB pildialbumites. Enne ostmatulemist palun veendu, et asi veel kaupluses alles on- selleks helista kaupluse telefonil. Kõik kaubad fotoalbumites ei pruugi enam alles olla, ka võivad olla praeguseks asjade hinnad muutunud kordi odavamaks (fotol on müügiletoomise hetke hind).
Kauba broneeringuid saame teha vaid sellistele asjadele, mille müügiperiood ei ole samal päeval lõppemas! Kuna on kaupu, mida soovivad broneerida mitmed kliendid järjest, ei saa me hoida asju kinni kauem kui kaks tundi. Broneeritud kaup jääb kõigile ostjatele nähtavaks ja hilisemad soovijad paneme ootelehele.

BRONEERINGUID KAUBALE (2 tunniks) JA MÜÜGIKOHTADELE SAAB TEHA AINULT KAUPLUSE TELEFONIL 58583488 (Magistrali), 56966186 (Viru).
FB ja MEILI VAHENDUSEL BRONEERIDA EI SAA!

Kui sa soovid mõnda asja broneerida, aga ei saa tulla kauplusesse kahe tunni jooksul, on sul võimalik teha pangaülekanne (vaata pangakonto numbrit: KONTAKT) ja tulla kaubale järele endale sobival ajal. Enne pangaülekande tegemist kindlasti helista kauplusesse ja lepi kokku mida soovid osta.

Kui sul endal jääb midagi üle- rendi koht, TOO ASJAD MÜÜKI JA TEENI RAHA!